Home / Ceny

Ceny

Ceny tatuażu zależą dokładnie od jego wielkości ilości użytych kolorów oraz stopnia skomplikowania wzoru czyli dokładnie tego ile czasu i pracy musimy w dany tatuaż włożyć i ile sprzętu potrzebne będzie do wykonania takiego wzoru na skórze. Ceny najmniejszych tatuaży zaczynają się od 100zł, cena jednej sesji może się wahać ale nie mniej niż 150 zł. Pojedyncza sesja w naszym studiu trwa od 2 do 3 godzin maksymalnie.

Przyjęło się, że tatuaż im większy tym jego wykonanie powinno być bardziej opłacalne bo jeżeli zrobimy sobie jedną gwiazdkę lub literkę to taki tatuaż będzie kosztował ok. 100zł ale jeżeli zrobimy sobie tych małych gwiazdek 10 albo analogicznie nieduży napis to ten tatuaż nie będzie kosztował 1000 zł tylko 150 zł -200zł.

Jeśli chodzi o tatuaż jest on dosyć drogą formą ozdoby ale jest też taką formą, która nam się nigdy nie zgubi, nie popsuje ani jej nikt nie ukradnie. Jest naszą pamiątką, która zostanie z nami do końca i jeżeli będziemy o nią dbali i z należytą rozwagą dobierzemy wzór którym chcemy się przyozdobić, będzie nam sprawiała radość do końca życia.

Top