Home / Terminy

Terminy

Przy rezerwacji terminu należy uiścić opłatę, która wliczona jest w koszt wykonania tatuażu. Jeżeli z przyczyn nie zależnych od studia będziesz musiał  przełożyć termin wizyty wtedy należy to zrobić nie później niż 5 dni przed planowaną wizytą. W innym wypadku wpłacona wcześniej opłata przepada i przechodzi na rzecz studia. Osoby będące pod wpływem alkoholu stawiające się na wykonanie zabiegu tracą wpłaconą opłatę za rezerwacje terminu i są wypraszane ze studia. Szanujmy się nawzajem i nie marnujmy swojego czasu .

Tatuaże w zależności od wielkości i stopnia skomplikowania dzielimy na takie które jesteśmy w stanie zrobić podczas jednej sesji oraz takie które trzeba podzielić na poszczególne etapy (sesje ). Jeśli więc twój wymarzony wzór jest duży czy też posiada wiele szczegółowych elementów do zrobienia to musisz sobie zdać sprawę, że na wykonanie takiego wzoru poświęcisz dużo czasu (kilka sesji)

Obecnie wolne terminy mamy od CZERWCA 2024 roku, mniejsze prace jak np: napis na nadgarstku jesteśmy w stanie zrobić wcześniej.Pracownia Kattattoo

Top